2220Y5K00102MXR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y5K00102MXR
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 1000PF 5KV X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.79422
Листови со податоци онлајн
2220Y5K00102MXR PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:1000 pF
 • толеранција:±20%
 • напон - номинален:5000V (5kV)
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1111Y3007P50HQT

1111Y3007P50HQT

Syfer

CAP CER 7.5PF 300V C0G/NP0 1111

На залиха: 31.166

$3.85028

0603Y200P900BUT

0603Y200P900BUT

Syfer

CAP CER 0.9PF 200V C0G/NP0 0603

На залиха: 430.015

$0.23255

C1206X153M2RECAUTO7210

C1206X153M2RECAUTO7210

KEMET

CAP CER 1206 15NF 200V X7R 20%

На залиха: 996.810

$0.10032

VJ0603D471FLXAJ

VJ0603D471FLXAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 470PF 25V C0G/NP0 0603

На залиха: 113.921

$0.87780

1808J0160390KDR

1808J0160390KDR

Syfer

CAP CER 39PF 16V X7R 1808

На залиха: 258.244

$0.38723

1812Y1K00271JCT

1812Y1K00271JCT

Syfer

CAP CER 270PF 1KV C0G/NP0 1812

На залиха: 119.344

$0.83791

2225J5000224KDT

2225J5000224KDT

Syfer

CAP CER 0.22UF 500V X7R 2225

На залиха: 39.348

$2.79551

C1206X223GAGECAUTO

C1206X223GAGECAUTO

KEMET

CAP CER 1206 22NF 250V C0G 2%

На залиха: 271.525

$0.36829

AC0402BRNPO9BNR80

AC0402BRNPO9BNR80

Yageo

CAP CER 0.8PF 50V C0G 0402

На залиха: 5.170.630

$0.01934

1825J1K20821GCR

1825J1K20821GCR

Syfer

CAP CER 820PF 1.2KV C0G/NP0 1825

На залиха: 37.523

$3.19802

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв