WhatsApp Icon
7490100110

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
7490100110
Производителот
Würth Elektronik Midcom
Опис
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Категорија
трансформатори
Семејство
пулсни трансформатори
На залиха
16068
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:WE-LAN
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Last Time Buy
 • тип трансформатор:LAN 10/100 Base-T
 • индуктивност:350µH
 • et (волт-време):-
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:1:1
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • Работна температура:0°C ~ 70°C
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
X-1584NL

X-1584NL

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER SINGLE 1553

На залиха: 4.174

78604/2MC-R

78604/2MC-R

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 2:1 500UH

На залиха: 88.709

XFBMC29-DIP027-B

XFBMC29-DIP027-B

XFMRS

XFMR BATT MGMT AEC-Q200

На залиха: 24.761

37543

37543

TRANSF OCTAL T1/E1 1:1/1.26 SMD

На залиха: 28.708

XFBMC29D-BA09-B

XFBMC29D-BA09-B

XFMRS

XFMR BATT MGMT AEC-Q200

На залиха: 21.666

QC1553-21

QC1553-21

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER PBC

На залиха: 3.669

TLA-3T105LF

TLA-3T105LF

TDK Corporation

XFRMR FOR AM79C984A CHPSET 16SOP

На залиха: 84.876

76615/1C

76615/1C

Murata Power Solutions

XFRMR 1CT:1CT 3200UH 45VUS D

На залиха: 53.658

HX5181NLT

HX5181NLT

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR 1 CT:1CT TX/RX 350UH

На залиха: 18.970

ST7010QNL

ST7010QNL

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR 1CT:1.414CT 1CT:1CT

На залиха: 27.397

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв