WhatsApp Icon
1210J5000220GFT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
1210J5000220GFT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 22PF 500V C0G/NP0 1210
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
10708
Листови со податоци онлајн
1210J5000220GFT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:22 pF
 • толеранција:±2%
 • напон - номинален:500V
 • температурен коефициент:C0G, NP0
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:High Temperature
 • оценки:-
 • апликации:High Reliability
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:1210 (3225 Metric)
 • големина / димензија:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.079" (2.00mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
GMC10CG221J16NT

GMC10CG221J16NT

CAL-CHIP ELECTRONICS INC.

CAP CER 220PF 16V C0G/NP0 0603

На залиха: 15.384.615

0805Y0100122JCT

0805Y0100122JCT

Syfer

CAP CER 1200PF 10V C0G/NP0 0805

На залиха: 481.347

C3216X7S3A222M130AA

C3216X7S3A222M130AA

TDK Corporation

CAP CER 2200PF 1KV X7S 1206

На залиха: 185.185

0505Y0505P10BQT

0505Y0505P10BQT

Syfer

CAP CER 5.1PF 50V C0G/NP0 0505

На залиха: 107.449

0805J5000271KXR

0805J5000271KXR

Syfer

CAP CER 270PF 500V X7R 0805

На залиха: 905.141

1825J0500220JCR

1825J0500220JCR

Syfer

CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 1825

На залиха: 52.638

VJ0805D4R7CLPAJ

VJ0805D4R7CLPAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 4.7PF 250V C0G/NP0 0805

На залиха: 388.666

VJ0603D300GXXAP

VJ0603D300GXXAP

Vishay / Vitramon

CAP CER 30PF 25V C0G/NP0 0603

На залиха: 248.447

VJ0805A8R2DXAMP

VJ0805A8R2DXAMP

Vishay / Vitramon

CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0805

На залиха: 1.076.426

1206J0630121GAT

1206J0630121GAT

Syfer

CAP CER 120PF 63V C0G/NP0 1206

На залиха: 179.478

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв