WhatsApp Icon
SG-9101CB-D05SHBAB

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
SG-9101CB-D05SHBAB
Производителот
Epson
Опис
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
Категорија
кристали, осцилатори, резонатори
Семејство
програмабилни осцилатори
На залиха
10813
Листови со податоци онлајн
SG-9101CB-D05SHBAB PDF
 • серија:SG-9101
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • основен резонатор:Crystal
 • тип:XO (Standard)
 • програмабилен тип:Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
 • достапен опсег на фреквенции:670 kHz ~ 170.0 MHz
 • функција:Standby
 • излез:CMOS
 • напон - напојување:1.62V ~ 3.63V
 • стабилност на фреквенцијата:-
 • стабилност на фреквенцијата (вкупно):-
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C
 • пропусен опсег на распространет спектар:-0.50%, Down Spread
 • струја - снабдување (макс):-
 • оценки:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:4-SMD, No Lead
 • големина / димензија:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
 • висина - седење (макс):0.051" (1.30mm)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
ASSFLP-R-D16

ASSFLP-R-D16

Abracon

XTAL OSC PROG XO CMOS DS 3.3V

На залиха: 25.641

510CBA-CAAG

510CBA-CAAG

Silicon Labs

XTAL OSC PROG XO CMOS 3.3V 25PPM

На залиха: 23.423

SG-9101CE-C07SHABA

SG-9101CE-C07SHABA

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 24.193

590PD-ADG

590PD-ADG

Silicon Labs

XTAL OSC PROG XO CMOS 3.3V 7PPM

На залиха: 16.339

SG-9101CB-D05SGBAA

SG-9101CB-D05SGBAA

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD

На залиха: 25.641

SG-9101CG-C10SHBAA

SG-9101CG-C10SHBAA

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 24.896

SG-9101CA-C02PGDCC

SG-9101CA-C02PGDCC

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 24.096

CPPLC1-LT56P

CPPLC1-LT56P

Cardinal Components

OSC PROG CMOS 3.3V 100PPM STBY

На залиха: 25.390

SG-9101CE-C05SGDCC

SG-9101CE-C05SGDCC

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 24.193

SG-9101CA-C20PHACB

SG-9101CA-C20PHACB

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 24.096

Категорија на производи

додатоци
218 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p223577/ASEMPLP-ADAPTER-KIT.jpg
кристали
93193 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p206802/8Y48072007.jpg
осцилатори
681343 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p862433/SiT3372AC-4B3-30NH75-000000T.jpg
резонатори
1766 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p847334/CSTNE18M4V53C000R0.jpg
Врв