WhatsApp Icon
SG-9101CG-D10PHACB

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
SG-9101CG-D10PHACB
Производителот
Epson
Опис
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
Категорија
кристали, осцилатори, резонатори
Семејство
програмабилни осцилатори
На залиха
11520
Листови со податоци онлајн
SG-9101CG-D10PHACB PDF
 • серија:SG-9101
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • основен резонатор:Crystal
 • тип:XO (Standard)
 • програмабилен тип:Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
 • достапен опсег на фреквенции:670 kHz ~ 170.0 MHz
 • функција:Enable/Disable
 • излез:CMOS
 • напон - напојување:1.62V ~ 3.63V
 • стабилност на фреквенцијата:-
 • стабилност на фреквенцијата (вкупно):-
 • Работна температура:-40°C ~ 105°C
 • пропусен опсег на распространет спектар:-1.00%, Down Spread
 • струја - снабдување (макс):-
 • оценки:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:4-SMD, No Lead
 • големина / димензија:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
 • висина - седење (макс):0.031" (0.80mm)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
511ECB-BAAG

511ECB-BAAG

Silicon Labs

XTAL OSC PROG XO LVPECL 2.5V

На залиха: 23.339

SG-9101CB-C15SHABA

SG-9101CB-C15SHABA

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 25.641

SG-9101CB-D20SHAAC

SG-9101CB-D20SHAAC

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD

На залиха: 25.641

511AAA-CAAG

511AAA-CAAG

Silicon Labs

XTAL OSC PROG XO LVPECL 3.3V

На залиха: 22.375

SG-9101CG-C20PGDCB

SG-9101CG-C20PGDCB

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 24.896

CPPLT7-LT76T

CPPLT7-LT76T

Cardinal Components

OSC PROG TTL 3.3V 100PPM EN/DS

На залиха: 24.439

SG-9101CE-D10SGABA

SG-9101CE-D10SGABA

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD

На залиха: 24.193

SG-9101CE-D30SGCCB

SG-9101CE-D30SGCCB

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD

На залиха: 24.193

SG-9101CA-D05PHCBA

SG-9101CA-D05PHCBA

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD

На залиха: 24.096

SG-9101CG-D10PHBBC

SG-9101CG-D10PHBBC

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD

На залиха: 24.896

Категорија на производи

додатоци
218 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p223577/ASEMPLP-ADAPTER-KIT.jpg
кристали
93193 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p206802/8Y48072007.jpg
осцилатори
681343 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p862433/SiT3372AC-4B3-30NH75-000000T.jpg
резонатори
1766 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p847334/CSTNE18M4V53C000R0.jpg
Врв