WhatsApp Icon
750032173

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
750032173
Производителот
Würth Elektronik Midcom
Опис
POWER OVER ETHERNET TRANSFORMER
Категорија
трансформатори
Семејство
преклопен конвертор, smps трансформатори
На залиха
10726
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:WE-PoE, MID-POE
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип:For DC/DC Converters
 • апликации:Power Over Ethernet (PoE)
 • наменет чипсет:-
 • производител на чипсет:-
 • напон - примарен:33 ~ 57V
 • напон - помошен:8V @ 20mA
 • напон - изолација:1500Vrms
 • индуктивност @ фреквенција:-
 • фреквенција:200kHz
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):0.500" (12.70mm)
 • отпечаток:-
 • стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
750310018

750310018

Würth Elektronik Midcom

POWER OVER ETHERNET UEBERTRAGER

На залиха: 29.761

749118215

749118215

Würth Elektronik Midcom

TRANSFORMER OFF LINE 4000V

На залиха: 20.690

750811630

750811630

Würth Elektronik Midcom

TRANS OFF LINE POWER PI TOP258

На залиха: 9.417

750811914

750811914

Würth Elektronik Midcom

SMD OFFLINE TRANSFORMER WE-UNIT

На залиха: 29.268

750810014

750810014

Würth Elektronik Midcom

OFFLINE TRANSFORMER 6W EE13/7/6

На залиха: 31.746

749196121

749196121

Würth Elektronik Midcom

WE-FLEX FLEXIBLE TRANSFORMER FOR

На залиха: 22.336

PA0909NL

PA0909NL

PulseLarsen Antenna

XFMER, 8TP:8TP:4TS PRISM NPB

На залиха: 6.257

B78304B1016A003

B78304B1016A003

TDK EPCOS

XFMR DC/DC CONV SMD

На залиха: 31.620

749196537

749196537

Würth Elektronik Midcom

WE-FLEX FLEXIBLE TRANSFORMER FOR

На залиха: 16.174

750811116

750811116

Würth Elektronik Midcom

TRANS 3000V SMD

На залиха: 19.259

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв