WhatsApp Icon
YLTH24702-1PT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
YLTH24702-1PT
Производителот
Trigon Components
Опис
PULSE TRANSFORMER LAN 2.5G/5G
Категорија
трансформатори
Семејство
пулсни трансформатори
На залиха
19282
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:-
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип трансформатор:LAN 2.5/5G Base-T, Power over Ethernet (PoE)
 • индуктивност:200µH
 • et (волт-време):-
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:1CT:1CT
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.691" L x 0.480" W (17.55mm x 12.20mm)
 • висина - седење (макс):0.236" (6.00mm)
 • Работна температура:0°C ~ 70°C
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
H1604CG

H1604CG

Mentech Technology USA Inc.

SINGLE LAN XFMR 10/100 BASE-T

На залиха: 39.011

R1003NLT

R1003NLT

PulseR (iNRCORE

XFRMR ETHERNET MOD IND 10/100B-T

На залиха: 65.108

QT1553-2

QT1553-2

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER PBC

На залиха: 2.463

78604/3JC

78604/3JC

Murata Power Solutions

XFRMR 2:1 6VUS SMD TOROID

На залиха: 70.063

B8845NL

B8845NL

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR ADSL/VDSL2 4B3T

На залиха: 9.433

100B-1003XT

100B-1003XT

PulseR (iNRCORE

XFMR MODULE 100BT SMG COM NPB

На залиха: 7.741

78601/8JC

78601/8JC

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 1:1 850UH

На залиха: 70.063

H5007EFNL

H5007EFNL

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR 1CT:1CT TX 1CT:1CT RX

На залиха: 19.337

78602/1MC-R

78602/1MC-R

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 1:1:1 2MH

На залиха: 88.709

1003C

1003C

Murata Power Solutions

TRANSFORMER PULSE 2:1:1 400VUS

На залиха: 25.390

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв