WhatsApp Icon
E2467NLT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
E2467NLT
Производителот
PulseLarsen Antenna
Опис
XFRMR ISOL 10BASE-T 1:2 SMD
Категорија
трансформатори
Семејство
пулсни трансформатори
На залиха
13520
Листови со податоци онлајн
E2467NLT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип трансформатор:Isolation and Data Interface (Encapsulated)
 • индуктивност:20µH, 100µH
 • et (волт-време):-
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:1CT:2CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.500" L x 0.358" W (12.70mm x 9.09mm)
 • висина - седење (макс):0.241" (6.12mm)
 • Работна температура:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
X-1644FNLT

X-1644FNLT

PulseR (iNRCORE

XFRM MODULE 10/100B -TX

На залиха: 5.040

B8891NL

B8891NL

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR XDSL 600 OHM NPB

На залиха: 36.912

749020023A

749020023A

Würth Elektronik Midcom

XFRMR LAN 1000 BASE-T 1:1 350UH

На залиха: 23.214

1025C

1025C

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 2:1:1 24MH

На залиха: 25.316

S560-6600-DJ-F

S560-6600-DJ-F

Bel Fuse, Inc.

MODULE XFRMR LAN SHDSL ISOL SMD

На залиха: 31.830

G506

G506

Tamura

TRANSFORMER 2.0MH 2:1:1 PULSE

На залиха: 9.856

PG1096.183NLT

PG1096.183NLT

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR 16UH

На залиха: 24.253

DA103MC-R

DA103MC-R

Murata Power Solutions

DIGITAL AUDIO TX 1:1 5MH SMD

На залиха: 98.214

QT1553-22

QT1553-22

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER PBC

На залиха: 2.463

PA2777NL

PA2777NL

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR 1:1 335.2UH

На залиха: 38.338

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв