WhatsApp Icon
HDX8004NL

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
HDX8004NL
Производителот
PulseLarsen Antenna
Опис
MDL,SIN, HDBASET, 60W, SMT
Категорија
трансформатори
Семејство
пулсни трансформатори
На залиха
19978
Листови со податоци онлајн
HDX8004NL PDF
 • серија:-
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • тип трансформатор:HDBase-T
 • индуктивност:120µH
 • et (волт-време):-
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:1:1
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):0.225" (5.72mm)
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
PE-65832NL

PE-65832NL

PulseLarsen Antenna

XFRMR 1:1.36CT 1.20MH T/H

На залиха: 26.440

T-1062SCTT

T-1062SCTT

PulseR (iNRCORE

XFMR DUAL 1.0625GB Z:150 C PBC

На залиха: 6.362

37513TR

37513TR

TRANSF ADSL F/TI AC5 EP10 SMD

На залиха: 73.333

YLTH48004T

YLTH48004T

Trigon Components

PULSE TRANSFORMER LAN 2.5G/5G

На залиха: 55.000

VST10/9EE-202S2P4

VST10/9EE-202S2P4

TDK Corporation

TRANSFORMERS FOR BMS

На залиха: 18.791

641A

641A

Hammond Manufacturing

TRANSFORMER PULSE 10MH .45DCR

На залиха: 9.892

749020111

749020111

Würth Elektronik Midcom

TRANSFORMER LAN 10/100/1000 SMD

На залиха: 6.790

SPOE3-3312

SPOE3-3312

Signal Transformer

POE POWER OVER ETHERNET EP7 CORE

На залиха: 53.333

2337822-4

2337822-4

TE Connectivity AMP Connectors

DISCRETE ETHERNET MAGNETICS SING

На залиха: 16.867

SPOE10-3305

SPOE10-3305

Signal Transformer

POE PWR OVER ETHERNET EP10 CORE

На залиха: 65.359

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв