WhatsApp Icon
749010310

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
749010310
Производителот
Würth Elektronik Midcom
Опис
PULSE XFMR 1:1 300UH
Категорија
трансформатори
Семејство
пулсни трансформатори
На залиха
13065
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:WE-LAN
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип трансформатор:LAN 10/100 Base-T
 • индуктивност:300µH
 • et (волт-време):-
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:1:1
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.500" L x 0.341" W (12.70mm x 8.66mm)
 • висина - седење (макс):0.167" (4.25mm)
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
Q1553-2

Q1553-2

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER PULSE LVL:M PKG:A

На залиха: 3.547

QT1553-20

QT1553-20

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER PBC

На залиха: 2.463

78602/16C

78602/16C

Murata Power Solutions

TRANSFORMER 2:1 5000UH 28VUS

На залиха: 73.333

750510572

750510572

Würth Elektronik Midcom

WE-DSL TRANSFORMER

На залиха: 51.691

78601/9JC-R

78601/9JC-R

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 1:1 10MH

На залиха: 39.855

S558-5999-T7-F

S558-5999-T7-F

Bel Fuse, Inc.

MODULE XFRMR LAN 10/100B-TX SMD

На залиха: 43.650

HD8008NLT

HD8008NLT

PulseLarsen Antenna

MDL,SIN,10G,P,1:1,SM,TR

На залиха: 18.840

IT249

IT249

Schaffner EMC, Inc.

XFRMR PULSE 2:1:1 DL 17MH .25A

На залиха: 19.548

QC1553-20

QC1553-20

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER PBC

На залиха: 3.669

T-1062SCTNL

T-1062SCTNL

PulseR (iNRCORE

XFMR DUAL 1.0625GB Z:150 C RPB

На залиха: 4.342

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв