WhatsApp Icon
VPS36-1200-B

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
VPS36-1200-B
Производителот
Triad Magnetics
Опис
PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
19344
Листови со податоци онлајн
VPS36-1200-B PDF
 • серија:Chassis Mount: World Series™
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип:Laminated Core
 • напон - примарен:115V, 230V
 • напон - секундарно (цело оптоварување):Parallel 18V, Series 36V
 • струја - излез (макс):Parallel 2.4A, Series 1.2A
 • примарни намотки:Dual
 • секундарна намотка(и):Dual
 • централна чешма:No
 • моќност - макс:43VA
 • тип на монтирање:Chassis Mount
 • стил на завршување:Solder, Quick Connect
 • големина / димензија:58.67mm L x 50.80mm W
 • висина - седење (макс):68.33mm
 • напон - изолација:4000Vrms
 • Тежина:1.6 lbs (725.7 g)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
14A-30-12

14A-30-12

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 30VA TH

На залиха: 8.916

1182H240

1182H240

Hammond Manufacturing

PWR XFMR TORO 160VA CHAS MT

На залиха: 2.020

VPS230-190

VPS230-190

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT

На залиха: 5.738

XF-10243

XF-10243

Amgis

PWR XFMR TORO 35VA CHAS MT

На залиха: 4.166

FD6-10

FD6-10

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT

На залиха: 7.289

DP-241-7-10

DP-241-7-10

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 56VA CHAS MT

На залиха: 5.497

229B40

229B40

Hammond Manufacturing

PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH

На залиха: 6.271

ECO-330-24

ECO-330-24

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 330VA CHAS MT

На залиха: 1.078

186B28

186B28

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 5.6VA CHAS MT

На залиха: 8.403

MED5000

MED5000

Amgis

PWR XFMR TORO 5000VA CHAS MT

На залиха: 195

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв