WhatsApp Icon
DPC-28-30

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
DPC-28-30
Производителот
Signal Transformer
Опис
PWR XFMR LAMINATED 1VA TH
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
19962
Листови со податоци онлајн
DPC-28-30 PDF
 • серија:DPC
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип:Laminated Core
 • напон - примарен:115V, 230V
 • напон - секундарно (цело оптоварување):Parallel 14V, Series 28V
 • струја - излез (макс):Parallel 60mA, Series 30mA
 • примарни намотки:Dual
 • секундарна намотка(и):Dual
 • централна чешма:No
 • моќност - макс:1VA
 • тип на монтирање:Through Hole
 • стил на завршување:PC Pin
 • големина / димензија:25.40mm L x 34.92mm W
 • висина - седење (макс):21.08mm
 • напон - изолација:1500Vrms
 • Тежина:0.157 lb (71.21 g)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
XF-00160-2024

XF-00160-2024

Amgis

PWR XFMR TORO 160VA CHAS MT

На залиха: 1.010

F48-400-C2

F48-400-C2

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 20VA TH

На залиха: 16.877

62035

62035

Talema

PWR XFMR TORO 7VA CHAS MT

На залиха: 7.010

TCT3-12E07AE

TCT3-12E07AE

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA CHAS MT

На залиха: 15.891

12-450-LPI

12-450-LPI

Signal Transformer

PWR XFMR SEMI-TORO 6VA TH

На залиха: 7.083

182D240

182D240

Hammond Manufacturing

PWR XFMR TORO 30VA CHAS MT

На залиха: 2.311

F-151XP

F-151XP

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 7.5VA TH

На залиха: 15.015

DST-4-20

DST-4-20

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 6VA TH

На залиха: 10.476

XF-00400-2024

XF-00400-2024

Amgis

PWR XFMR TORO 400VA CHAS MT

На залиха: 784

ST-5-48

ST-5-48

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 12VA TH

На залиха: 19.327

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв