WhatsApp Icon
F-348XP

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
F-348XP
Производителот
Triad Magnetics
Опис
PWR XFMR LAMINATED 4.5VA CHAS MT
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
18365
Листови со податоци онлајн
F-348XP PDF
 • серија:Single Primary
 • пакет:Box
 • статус на дел:Active
 • тип:Laminated Core
 • напон - примарен:115V, 230V
 • напон - секундарно (цело оптоварување):Parallel 6.3V, Series 12.6V
 • струја - излез (макс):Parallel 700mA, Series 350mA
 • примарни намотки:Dual
 • секундарна намотка(и):Dual
 • централна чешма:No
 • моќност - макс:4.5VA
 • тип на монтирање:Chassis Mount
 • стил на завршување:PC Pin
 • големина / димензија:60.32mm L x 31.75mm W
 • висина - седење (макс):34.93mm
 • напон - изолација:1500Vrms
 • Тежина:0.407 lb (184.62 g)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
ST-2-10

ST-2-10

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 1.1VA TH

На залиха: 25.025

TCT50-02E07K-B

TCT50-02E07K-B

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 50VA CHAS MT

На залиха: 7.563

VPP28-090

VPP28-090

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

На залиха: 18.445

FS20-055

FS20-055

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 1.1VA TH

На залиха: 19.411

L01-6343

L01-6343

Amgis

PWR XFMR TORO 10VA TH

На залиха: 6.868

DPC-120-8

DPC-120-8

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 1VA TH

На залиха: 9.963

XF-10242

XF-10242

Amgis

PWR XFMR TORO 35VA CHAS MT

На залиха: 4.166

F36-170-C2

F36-170-C2

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 6VA TH

На залиха: 25.180

167N70

167N70

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 280VA CHAS MT

На залиха: 1.780

DP-241-6-16

DP-241-6-16

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT

На залиха: 6.849

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв