2220Y5000221KCT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y5000221KCT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.53985
Листови со податоци онлајн
2220Y5000221KCT PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:220 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:500V
 • температурен коефициент:C0G, NP0 (1B)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
VJ0603D201MLAAR

VJ0603D201MLAAR

Vishay / Vitramon

CAP CER 200PF 50V C0G/NP0 0603

На залиха: 852.369

$0.11732

2220Y0630821GCR

2220Y0630821GCR

Syfer

CAP CER 820PF 63V C0G/NP0 2220

На залиха: 34.361

$3.49230

1206J2500393JDT

1206J2500393JDT

Syfer

CAP CER 0.039UF 250V X7R 1206

На залиха: 205.680

$0.48619

1206J5000181FQT

1206J5000181FQT

Syfer

CAP CER 180PF 500V C0G/NP0 1206

На залиха: 49.706

$2.21298

1206J0500561JXR

1206J0500561JXR

Syfer

CAP CER 560PF 50V X7R 1206

На залиха: 464.986

$0.21506

2220Y5000391JDT

2220Y5000391JDT

Syfer

CAP CER 390PF 500V X7R 2220

На залиха: 46.555

$2.36279

0805J1002P20BCT

0805J1002P20BCT

Syfer

CAP CER 2.2PF 100V C0G/NP0 0805

На залиха: 230.377

$0.43407

1825Y5000150JCR

1825Y5000150JCR

Syfer

CAP CER 15PF 500V C0G/NP0 1825

На залиха: 69.629

$1.57978

C0805X7R251-392MNE

C0805X7R251-392MNE

Venkel LTD

CAP CER 3900PF 250V X7R 0805

На залиха: 5.000.000

$0.02000

1808J0250473KXR

1808J0250473KXR

Syfer

CAP CER 0.047UF 25V X7R 1808

На залиха: 322.403

$0.31017

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв