GRM155R71H391JA01J

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
GRM155R71H391JA01J
Производителот
TOKO / Murata
Опис
CAP CER MLCC
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.00598
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Not For New Designs
 • капацитет:-
 • толеранција:-
 • напон - номинален:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:-
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1210Y0160564MXR

1210Y0160564MXR

Syfer

CAP CER 0.56UF 16V X7R 1210

На залиха: 163.460

$0.61177

1206J5000102JXT

1206J5000102JXT

Syfer

CAP CER 1000PF 500V X7R 1206

На залиха: 495.687

$0.20174

1812J0250563GFT

1812J0250563GFT

Syfer

CAP CER 0.056UF 25V C0G/NP0 1812

На залиха: 33.426

$3.58998

0805Y2001P80DUT

0805Y2001P80DUT

Syfer

CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805

На залиха: 220.424

$0.45367

0805Y0630272MXT

0805Y0630272MXT

Syfer

CAP CER 2700PF 63V X7R 0805

На залиха: 671.140

$0.14900

VJ0603D2R4CLBAJ

VJ0603D2R4CLBAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 2.4PF 100V C0G/NP0 0603

На залиха: 647.752

$0.15438

CKC21C912FEGAC7800

CKC21C912FEGAC7800

KEMET

KC-LINK 2220 9.1NF 1200VDC C0G

На залиха: 30.331

$3.95624

GCM1555C1H9R1CA16D

GCM1555C1H9R1CA16D

TOKO / Murata

CAP CER

На залиха: 8.216.926

$0.01217

0805J0100821JXT

0805J0100821JXT

Syfer

CAP CER 820PF 10V X7R 0805

На залиха: 619.041

$0.16154

GRT1885C1H270JA02D

GRT1885C1H270JA02D

TOKO / Murata

CAP CER

На залиха: 2.443.792

$0.04092

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв