2220Y2K50562KXR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y2K50562KXR
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 5600PF 2.5KV X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.64303
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:5600 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:2500V (2.5kV)
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C1206C333J5REC7800

C1206C333J5REC7800

KEMET

CAP CER 1206 33NF 50V X7R 5%

На залиха: 2.703.433

$0.03699

D220G20U2JL6UJ5R

D220G20U2JL6UJ5R

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 22PF 500V U2J RADIAL

На залиха: 838.012

$0.11933

TMK325AB7106MMHTR

TMK325AB7106MMHTR

TAIYO YUDEN

CAP CER 10UF 25V X7R 1210

На залиха: 129.870

$0.77000

1210Y0630394MDT

1210Y0630394MDT

Syfer

CAP CER 0.39UF 63V X7R 1210

На залиха: 108.755

$0.91949

100B301JT200XT

100B301JT200XT

American Technical Ceramics

CAP CER 300PF 200V P90 1111

На залиха: 22.767

$5.71000

GRM033R60J224ME90D

GRM033R60J224ME90D

TOKO / Murata

CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0201

На залиха: 1.000.000

$0.10000

2225J0250183JXR

2225J0250183JXR

Syfer

CAP CER 0.018UF 25V X7R 2225

На залиха: 51.270

$2.14550

1812Y1K00182FCT

1812Y1K00182FCT

Syfer

CAP CER 1800PF 1KV C0G/NP0 1812

На залиха: 40.470

$2.71800

C1206X104J5JACAUTO

C1206X104J5JACAUTO

KEMET

CAP CER 0.1UF 50V U2J 1206

На залиха: 460.532

$0.21714

08055A330J4T2A

08055A330J4T2A

Elco (AVX)

CAP CER 33PF 50V NP0 0805

На залиха: 2.071.251

$0.04828

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв