DE1B3RA221KJ4BP01F

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
DE1B3RA221KJ4BP01F
Производителот
TOKO / Murata
Опис
CAP CER
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.16558
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • капацитет:-
 • толеранција:-
 • напон - номинален:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:-
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1111Y5000361GQT

1111Y5000361GQT

Syfer

CAP CER 360PF 500V C0G/NP0 1111

На залиха: 54.474

$2.01931

C0603X152F4JACAUTO

C0603X152F4JACAUTO

KEMET

CAP CER 1500PF 16V U2J 0603

На залиха: 391.880

$0.25518

0805Y1000430KQT

0805Y1000430KQT

Syfer

CAP CER 43PF 100V C0G/NP0 0805

На залиха: 218.211

$0.45827

C322C159B3G5TA7301

C322C159B3G5TA7301

KEMET

CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 331.202

$0.30193

CGA3E2NP02A330J080AA

CGA3E2NP02A330J080AA

TDK Corporation

CAP CER 33PF 100V NP0 0603

На залиха: 454.545

$0.22000

0603Y0162P20DFR

0603Y0162P20DFR

Syfer

CAP CER 2.2PF 16V C0G/NP0 0603

На залиха: 434.896

$0.22994

VJ1206A471GLAAJ32

VJ1206A471GLAAJ32

Vishay / Vitramon

CAP CER 470 PF 50V NP0(C0G) 1206

На залиха: 142.785

$0.70035

1825J0100274JXR

1825J0100274JXR

Syfer

CAP CER 0.27UF 10V X7R 1825

На залиха: 49.397

$2.22684

C320C309BAG5TA7301

C320C309BAG5TA7301

KEMET

CAP CER 3PF 250V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 331.202

$0.30193

FK16X7R2A333K

FK16X7R2A333K

TDK Corporation

CAP CER 0.033UF 100V X7R RADIAL

На залиха: 227.272

$0.44000

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв