C322C332J1G5TA7301

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
C322C332J1G5TA7301
Производителот
KEMET
Опис
CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 RAD
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
3388
Единечната цена
$0.48000
Листови со податоци онлајн
C322C332J1G5TA7301 PDF
 • серија:GoldMax 300 Comm C0G
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:3300 pF
 • толеранција:±5%
 • напон - номинален:100V
 • температурен коефициент:C0G, NP0
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Low ESL
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:Radial
 • големина / димензија:0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
 • висина - седење (макс):0.260" (6.60mm)
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:0.200" (5.08mm)
 • олово стил:Formed Leads
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C1206C132G5HACAUTO

C1206C132G5HACAUTO

KEMET

CAP CER 1206 1.3NF 50V ULTRA STA

На залиха: 1.904.761

$0.05250

0603J2000101GAT

0603J2000101GAT

Syfer

CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0603

На залиха: 285.160

$0.35068

2220J4K00271GCR

2220J4K00271GCR

Syfer

CAP CER 270PF 4KV C0G/NP0 2220

На залиха: 72.233

$1.52284

2220J0500820JFR

2220J0500820JFR

Syfer

CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 2220

На залиха: 38.670

$2.84452

1812J0630394JDT

1812J0630394JDT

Syfer

CAP CER 0.39UF 63V X7R 1812

На залиха: 70.166

$1.56771

2225J2000153FFR

2225J2000153FFR

Syfer

CAP CER 0.015UF 200V C0G 2225

На залиха: 6.919

$15.89742

C0402C360G3GACTU

C0402C360G3GACTU

KEMET

CAP CER 36PF 25V NP0 0402

На залиха: 456.225

$0.21919

1812J2000100JCT

1812J2000100JCT

Syfer

CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1812

На залиха: 125.790

$0.79497

1812Y2000100KFT

1812Y2000100KFT

Syfer

CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 1812

На залиха: 96.058

$1.14514

VJ1206A122FXXCW1BC

VJ1206A122FXXCW1BC

Vishay / Vitramon

CAP CER 1200PF 25V C0G/NP0 1206

На залиха: 311.866

$0.32065

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв