CC45SL3FD330JYGNA

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
CC45SL3FD330JYGNA
Производителот
TDK Corporation
Опис
CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
29
Единечната цена
$0.43000
Листови со податоци онлајн
CC45SL3FD330JYGNA PDF
 • серија:CC45
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • капацитет:33 pF
 • толеранција:±5%
 • напон - номинален:3000V (3kV)
 • температурен коефициент:SL
 • Работна температура:-25°C ~ 125°C
 • карактеристики:High Voltage, Low Dissipation Factor
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:Radial, Disc
 • големина / димензија:0.236" Dia (6.00mm)
 • висина - седење (макс):0.394" (10.00mm)
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:0.295" (7.50mm)
 • олово стил:Formed Leads - Kinked
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C1812X124J3JACAUTO

C1812X124J3JACAUTO

KEMET

CAP CER 0.12UF 25V U2J 1812

На залиха: 110.021

$0.90891

VJ1206A181FXQPW1BC

VJ1206A181FXQPW1BC

Vishay / Vitramon

CAP CER 180PF 10V C0G/NP0 1206

На залиха: 971.062

$0.10298

2225Y0100684JXT

2225Y0100684JXT

Syfer

CAP CER 0.68UF 10V X7R 2225

На залиха: 39.637

$3.02745

1206Y1K00150FCT

1206Y1K00150FCT

Syfer

CAP CER 15PF 1KV C0G/NP0 1206

На залиха: 119.172

$0.83912

1210J1K00471KFT

1210J1K00471KFT

Syfer

CAP CER 470PF 1KV C0G/NP0 1210

На залиха: 196.324

$0.50936

1206Y0630391FFR

1206Y0630391FFR

Syfer

CAP CER 390PF 63V C0G/NP0 1206

На залиха: 96.941

$1.13470

VJ0805D1R7BLCAJ

VJ0805D1R7BLCAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 1.7PF 200V NP0 0805

На залиха: 182.822

$0.54698

0805Y1000221FQT

0805Y1000221FQT

Syfer

CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805

На залиха: 61.231

$1.79646

VJ0402A3R3BXQPW1BC

VJ0402A3R3BXQPW1BC

Vishay / Vitramon

CAP CER 3.3PF 10V C0G/NP0 0402

На залиха: 5.307.855

$0.01884

1825J2500332KCT

1825J2500332KCT

Syfer

CAP CER 3300PF 250V C0G/NP0 1825

На залиха: 50.997

$2.15696

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв