GJM0335C1E1R3WB01D

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
GJM0335C1E1R3WB01D
Производителот
TOKO / Murata
Опис
CAP CER 1.3PF 25V C0G/NP0 0201
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
23379
Единечната цена
$0.21000
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:GJM
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:1.3 pF
 • толеранција:±0.05pF
 • напон - номинален:25V
 • температурен коефициент:C0G, NP0
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:High Q, Low Loss
 • оценки:-
 • апликации:RF, Microwave, High Frequency
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:0201 (0603 Metric)
 • големина / димензија:0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.013" (0.33mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
0603Y0500223KDR

0603Y0500223KDR

Syfer

CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603

На залиха: 530.222

$0.18860

C1812C222G1HAC7800

C1812C222G1HAC7800

KEMET

CAP CER 1812 2.2NF 100V ULTRA ST

На залиха: 515.171

$0.19411

1210J6300181JAT

1210J6300181JAT

Syfer

CAP CER 180PF 630V C0G/NP0 1210

На залиха: 213.101

$0.46926

2220J0160334JXR

2220J0160334JXR

Syfer

CAP CER 0.33UF 16V X7R 2220

На залиха: 51.862

$2.12100

08055C334K4Z2A

08055C334K4Z2A

Elco (AVX)

CAP CER 0.33UF 50V X7R 0805

На залиха: 312.500

$0.32000

2225J5000472KXR

2225J5000472KXR

Syfer

CAP CER 4700PF 500V X7R 2225

На залиха: 72.386

$1.51961

C410C110KAG5TA7200

C410C110KAG5TA7200

KEMET

CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 AXIAL

На залиха: 1.003.310

$0.09967

1812Y0630155JDR

1812Y0630155JDR

Syfer

CAP CER 1.5UF 63V X7R 1812

На залиха: 43.551

$2.52574

C1812X123K1HACAUTO

C1812X123K1HACAUTO

KEMET

CAP CER 1812 12NF 100V ULTRA STA

На залиха: 526.343

$0.18999

1825Y0630123KXT

1825Y0630123KXT

Syfer

CAP CER 0.012UF 63V X7R 1825

На залиха: 52.286

$2.10380

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв