2220Y6300331KCR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y6300331KCR
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.44345
Листови со податоци онлајн
2220Y6300331KCR PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:330 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:630V
 • температурен коефициент:C0G, NP0 (1B)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
2220J2500152JCT

2220J2500152JCT

Syfer

CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 2220

На залиха: 53.286

$2.06430

1206Y0160332KCT

1206Y0160332KCT

Syfer

CAP CER 3300PF 16V C0G/NP0 1206

На залиха: 328.774

$0.30416

1812J3K00100FCR

1812J3K00100FCR

Syfer

CAP CER 10PF 3KV C0G/NP0 1812

На залиха: 59.390

$1.85214

1808Y0160472JDT

1808Y0160472JDT

Syfer

CAP CER 4700PF 16V X7R 1808

На залиха: 190.817

$0.52406

2220J1K20680FCT

2220J1K20680FCT

Syfer

CAP CER 68PF 1.2KV C0G/NP0 2220

На залиха: 27.953

$4.29291

C335C124G2G5TA

C335C124G2G5TA

KEMET

CAP CER RAD 120NF 200V C0G 2%

На залиха: 52.436

$2.09776

C0603C101M3HACAUTO

C0603C101M3HACAUTO

KEMET

CAP CER 0603 100PF 25V ULTRA STA

На залиха: 909.090

$0.11000

1206J0630220FCT

1206J0630220FCT

Syfer

CAP CER 22PF 63V C0G/NP0 1206

На залиха: 145.853

$0.68562

2225J5000821FCT

2225J5000821FCT

Syfer

CAP CER 820PF 500V C0G/NP0 2225

На залиха: 24.269

$5.35657

2225J2000120KFT

2225J2000120KFT

Syfer

CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 2225

На залиха: 36.230

$3.31217

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв