WhatsApp Icon
CW001560R0JS70

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
CW001560R0JS70
Производителот
Vishay / Dale
Опис
RES 560 OHM 5% AXIAL
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
15704
Листови со податоци онлајн
CW001560R0JS70 PDF
 • серија:CW
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • отпор:560 Ohms
 • толеранција:±5%
 • моќност (вати):-
 • составот:Wirewound
 • карактеристики:Moisture Resistant
 • температурен коефициент:±30ppm/°C
 • Работна температура:-65°C ~ 350°C
 • пакет / куќиште:Axial
 • добавувач уред пакет:Axial
 • големина / димензија:0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:2
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
MBB02070C4994FC100

MBB02070C4994FC100

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 4.99M OHM 0.6W 1% AXIAL

На залиха: 1.543.209

CMF5075R000JKEA

CMF5075R000JKEA

Vishay / Dale

RES 75 OHM 1/4W 5% AXIAL

На залиха: 587.406

CMF55200K00DHR6

CMF55200K00DHR6

Vishay / Dale

RES 200K OHM 1/2W 0.5% AXIAL

На залиха: 637.592

RN55E82R5FB14

RN55E82R5FB14

Vishay / Dale

RES 82.5 OHM 1/8W 1% AXIAL

На залиха: 87.301

RWR81N5R23FSBSL

RWR81N5R23FSBSL

Vishay / Dale

RES 5.23 OHM 1W 1% WW AXIAL

На залиха: 9.083

RLR07C8870FSB1423

RLR07C8870FSB1423

Vishay / Dale

ERL-07-23 887 1% T-1 RLR07C8870F

На залиха: 48.341

CMF55320K00BEEK

CMF55320K00BEEK

Vishay / Dale

RES 320K OHM 1/2W .1% AXIAL

На залиха: 87.301

RNC50J5762BSBSL

RNC50J5762BSBSL

Vishay / Dale

RES 57.6K OHM 1/10W .1% AXIAL

На залиха: 19.039

RN70C9090BB14

RN70C9090BB14

Vishay / Dale

RES 909 OHM 3/4W .1% AXIAL

На залиха: 69.934

RN55C6811DRSL

RN55C6811DRSL

Vishay / Dale

RES 6.81K OHM 1/8W .5% AXIAL

На залиха: 350.140

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв