RLP0282R00JR15

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
RLP0282R00JR15
Производителот
Vishay / Sfernice
Опис
SFERNICE FIXED RESISTORS
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
0
Единечната цена
$3.14678
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • отпор:-
 • толеранција:-
 • моќност (вати):-
 • составот:-
 • карактеристики:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:-
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
RWR89S4700BRS73

RWR89S4700BRS73

Vishay / Dale

RES 470 OHM 3W 0.1% WW AXIAL

На залиха: 9.528

$11.54440

RN55D5234FB14

RN55D5234FB14

Vishay / Dale

RES 5.23M OHM 1/8W 1% AXIAL

На залиха: 87.301

$1.26000

RWR80S57R6FRRSL

RWR80S57R6FRRSL

Vishay / Dale

RES 57.6 OHM 2W 1% WW AXIAL

На залиха: 20.727

$6.27200

RNC50J2340DSBSL

RNC50J2340DSBSL

Vishay / Dale

RES 234 OHM 1/10W .5% AXIAL

На залиха: 22.382

$5.80800

CP000510R00JB31

CP000510R00JB31

Vishay / Dale

RES 10 OHM 5W 5% AXIAL

На залиха: 72.751

$1.51200

RNC50J9881BSRSL

RNC50J9881BSRSL

Vishay / Dale

RES 9.88K OHM 1/10W .1% AXIAL

На залиха: 19.039

$7.35300

CW01036R00JE12HS

CW01036R00JE12HS

Vishay / Dale

RES 36 OHM 13W 5% AXIAL

На залиха: 54.224

$2.02860

RNC50H1912BSRSL

RNC50H1912BSRSL

Vishay / Dale

RES 19.1K OHM 1/10W .1% AXIAL

На залиха: 18.617

$7.52000

RN55E3791BRE6

RN55E3791BRE6

Vishay / Dale

RES 3.79K OHM 1/8W .1% AXIAL

На залиха: 280.552

$0.35644

RLR20C3600GPB14

RLR20C3600GPB14

Vishay / Dale

RES 360 OHM 2% 1/2W AXIAL

На залиха: 49.549

$2.22000

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв