CG8102AA

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
CG8102AA
Производителот
Cypress Semiconductor
Опис
IC SRAM 100TQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
На залиха
127
Единечната цена
$24.67000
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:-
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Obsolete
 • тип на меморија:-
 • формат на меморија:-
 • технологија:-
 • големината на меморијата:-
 • мемориски интерфејс:-
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:-
 • време за пристап:-
 • напон - напојување:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
S29PL064J55BFI073

S29PL064J55BFI073

Cypress Semiconductor

IC FLASH 64MBIT PARALLEL 56FBGA

На залиха: 25.806

$4.65000

S29GL01GT11DHB020

S29GL01GT11DHB020

Cypress Semiconductor

IC FLASH 1GBIT PARALLEL 64FBGA

На залиха: 8.458

$13.00500

71V016SA10BFG8

71V016SA10BFG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 48FBGA

На залиха: 32.078

$3.74080

AT93C46D-SP25DX

AT93C46D-SP25DX

Atmel (Microchip Technology)

AT93C46 - EEPROM, 64X16, SERIAL

На залиха: 277.777

$0.36000

S29GL01GT11DHAV23

S29GL01GT11DHAV23

Cypress Semiconductor

IC FLASH 1GBIT PARALLEL 64FBGA

На залиха: 9.725

$11.31000

CG6078AA

CG6078AA

Cypress Semiconductor

SPECIAL

На залиха: 51.643

$2.13000

MT62F768M64D4EJ-031 AAT:A

MT62F768M64D4EJ-031 AAT:A

Micron Technology

LPDDR5 48G 768MX64 FBGA QDP

На залиха: 1.070

$102.78000

CG7524AMT

CG7524AMT

Cypress Semiconductor

SEMICONDUCTOR OTHER

На залиха: 19.635

$7.13000

CAT25010YI-GD

CAT25010YI-GD

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC EEPROM 1KBIT SPI 20MHZ 8TSSOP

На залиха: 434.782

$0.23000

CG7193AMT

CG7193AMT

Cypress Semiconductor

SPECIAL

На залиха: 95.652

$1.15000

Категорија на производи

Врв