SI5350A-B01954-GMR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
SI5350A-B01954-GMR
Производителот
Silicon Labs
Опис
IC CLOCK GENERATOR
Категорија
интегрирани кола
Семејство
часовник/тајминг - генератори на часовници, Plls, синтисајзери на фреквенции
На залиха
0
Единечната цена
$1.72500
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:-
 • pll:-
 • внесување:-
 • излез:-
 • број на кола:-
 • сооднос - влез: излез:-
 • диференцијал - влез:излез:-
 • фреквенција - макс:-
 • делител/множител:-
 • напон - напојување:-
 • Работна температура:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SI5345B-B03476-GMR

SI5345B-B03476-GMR

Silicon Labs

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATOR

На залиха: 5.226

$21.04500

SI5345A-D08338-GM

SI5345A-D08338-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

На залиха: 4.546

$24.19500

SI5332AD08829-GM2R

SI5332AD08829-GM2R

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR QFN

На залиха: 10.401

$10.57500

SI5346A-D08634-GM

SI5346A-D08634-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER JITTER ATT

На залиха: 3.933

$30.51000

SI5345B-D07817-GM

SI5345B-D07817-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

На залиха: 5.226

$21.04500

SI5345D-D09707-GM

SI5345D-D09707-GM

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

На залиха: 6.535

$16.83000

SI5340B-D07981-GM

SI5340B-D07981-GM

Silicon Labs

IC CLOCK GENERATOR PLL 44QFN

На залиха: 8.792

$12.51000

SI5351A-B06397-GM

SI5351A-B06397-GM

Silicon Labs

I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT

На залиха: 52.757

$2.08500

SI5345B-D09940-GMR

SI5345B-D09940-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

На залиха: 5.226

$21.04500

SI5344B-D06450-GMR

SI5344B-D06450-GMR

Silicon Labs

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR

На залиха: 6.152

$17.88000

Категорија на производи

Врв