8N3QV01LG-0034CDI8

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
8N3QV01LG-0034CDI8
Производителот
Renesas Electronics America
Опис
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Категорија
интегрирани кола
Семејство
часовник/тајминг - програмабилни тајмери ​​и осцилатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.00000
Листови со податоци онлајн
8N3QV01LG-0034CDI8 PDF
 • серија:FemtoClock® NG
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:VCXO
 • брои:-
 • фреквенција:155.52MHz, 167.3316MHz, 669.3266MHz, 172.5607MHz
 • напон - напојување:2.375V ~ 2.625V
 • струја - снабдување:145 mA
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • пакет / куќиште:10-CLCC
 • добавувач уред пакет:10-CLCC (7x5)
 • тип на монтирање:Surface Mount
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
8N4Q001EG-0045CDI

8N4Q001EG-0045CDI

Renesas Electronics America

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC

На залиха: 1.725

$0.00000

8N3QV01FG-1030CDI8

8N3QV01FG-1030CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC

На залиха: 1.726

$0.00000

8N4DV85AC-0049CDI8

8N4DV85AC-0049CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC

На залиха: 1.727

$0.00000

8N4QV01FG-0120CDI8

8N4QV01FG-0120CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC

На залиха: 1.728

$0.00000

8N3SV75FC-0154CDI8

8N3SV75FC-0154CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 50MHZ 6-CLCC

На залиха: 1.729

$0.00000

8N3SV75KC-0078CDI

8N3SV75KC-0078CDI

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC

На залиха: 1.730

$0.00000

8N3SV76FC-0130CDI8

8N3SV76FC-0130CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 174.8MHZ 6-CLCC

На залиха: 1.731

$0.00000

8N3DV85LC-0052CDI8

8N3DV85LC-0052CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC

На залиха: 1.732

$0.00000

8N4SV75EC-0050CDI8

8N4SV75EC-0050CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC

На залиха: 1.733

$0.00000

8N3QV01KG-0156CDI

8N3QV01KG-0156CDI

Renesas Electronics America

IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC

На залиха: 1.734

$0.00000

Категорија на производи

Врв