R5F562TAEDFP#13

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
R5F562TAEDFP#13
Производителот
Renesas Electronics America
Опис
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100LFQFP
Категорија
интегрирани кола
Семејство
вградени - микроконтролери
На залиха
0
Единечната цена
$0.00000
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:RX62T
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • јадро процесор:RX
 • големина на јадрото:32-Bit
 • брзина:100MHz
 • поврзување:I²C, LINbus, SCI, SPI
 • периферни уреди:DMA, LVD, POR, PWM, WDT
 • број на i/o:55
 • големината на програмската меморија:256KB (256K x 8)
 • тип на програмска меморија:FLASH
 • eeprom големина:32K x 8
 • големина на овен:16K x 8
 • напон - напојување (vcc/vdd):2.7V ~ 3.6V
 • конвертори на податоци:A/D 4x10b, 8x12b
 • тип на осцилатор:Internal
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:100-LQFP
 • добавувач уред пакет:100-LFQFP (14x14)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
PIC16C57-LP/SS

PIC16C57-LP/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SSOP

На залиха: 5.352

$0.00000

M30280F6HP#U9B

M30280F6HP#U9B

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 80LQFP

На залиха: 5.353

$0.00000

R5F104LCDFB#50

R5F104LCDFB#50

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP

На залиха: 5.354

$0.00000

SPC5674FF3MVZ2

SPC5674FF3MVZ2

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 4MB FLASH 324PBGA

На залиха: 5.355

$0.00000

MB90025FPMT-GS-152E1

MB90025FPMT-GS-152E1

Cypress Semiconductor

IC MCU 120LQFP

На залиха: 5.356

$0.00000

R5F10377DNA#U5

R5F10377DNA#U5

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 4KB FLASH 24WQFN

На залиха: 5.357

$0.00000

LM3S1N11-IBZ50-C1

LM3S1N11-IBZ50-C1

Texas Instruments

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 108BGA

На залиха: 5.358

$0.00000

CY90F345CESPF-GE1

CY90F345CESPF-GE1

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100QFP

На залиха: 5.359

$0.00000

DSPIC33EP128MC206-E/PT

DSPIC33EP128MC206-E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

На залиха: 5.360

$0.00000

MC9S08SH16VWL

MC9S08SH16VWL

NXP Semiconductors

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC

На залиха: 5.361

$0.00000

Категорија на производи

Врв