AS7C256A-12TCNTR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
AS7C256A-12TCNTR
Производителот
Alliance Memory, Inc.
Опис
IC SRAM 256KBIT PAR 28TSOP I
Категорија
интегрирани кола
Семејство
меморија
На залиха
0
Единечната цена
$1.69708
Листови со податоци онлајн
AS7C256A-12TCNTR PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип на меморија:Volatile
 • формат на меморија:SRAM
 • технологија:SRAM - Asynchronous
 • големината на меморијата:256Kb (32K x 8)
 • мемориски интерфејс:Parallel
 • фреквенција на часовникот:-
 • пишување циклус време - збор, страница:12ns
 • време за пристап:12 ns
 • напон - напојување:4.5V ~ 5.5V
 • Работна температура:0°C ~ 70°C (TA)
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
 • добавувач уред пакет:28-TSOP I
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CYD18S36V-100BBI

CYD18S36V-100BBI

Cypress Semiconductor

DUAL-PORT SRAM, 512KX36, 5.2NS

На залиха: 458

$239.98000

BR9016AF-WE2

BR9016AF-WE2

ROHM Semiconductor

IC EEPROM 16KBIT SPI 2MHZ 8SOP

На залиха: 94.827

$1.16000

71V67703S80BG

71V67703S80BG

IC SRAM 9MBIT PARALLEL 119PBGA

На залиха: 7.676

$14.33000

CY7C1265KV18-450BZXC

CY7C1265KV18-450BZXC

Cypress Semiconductor

NO WARRANTY

На залиха: 4.308

$25.53000

24FC04-I/ST

24FC04-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

На залиха: 434.782

$0.23000

24AA025E64T-E/SN

24AA025E64T-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

На залиха: 303.030

$0.33000

CY62128DV30LL-70ZXI

CY62128DV30LL-70ZXI

Cypress Semiconductor

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32TSOP I

На залиха: 50.691

$2.17000

93LC86CT-I/MC

93LC86CT-I/MC

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8DFN

На залиха: 208.333

$0.48000

FT24C04A-USR-B

FT24C04A-USR-B

Fremont Micro Devices

IC EEPROM 4KBIT I2C 1MHZ 8SOP

На залиха: 666.666

$0.15000

25LC256-M/MF

25LC256-M/MF

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 256KBIT SPI 10MHZ 8DFN

На залиха: 4.534

$24.26017

Категорија на производи

Врв