S-812C37AY-Z2-U

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
S-812C37AY-Z2-U
Производителот
ABLIC U.S.A. Inc.
Опис
IC REG LINEAR 3.7V 50MA TO92-3
Категорија
интегрирани кола
Семејство
pmic - регулатори на напон - линеарни
На залиха
0
Единечната цена
$0.38118
Листови со податоци онлајн
S-812C37AY-Z2-U PDF
 • серија:S-812C
 • пакет:Tape & Box (TB)
 • статус на дел:Active
 • излезна конфигурација:Positive
 • тип на излез:Fixed
 • број на регулатори:1
 • напон - влез (макс):16V
 • напон - излез (мин/фиксна):3.7V
 • напон - излез (макс):-
 • пад на напон (макс):0.35V @ 10mA
 • струја - излез:50mA
 • струја - мирен (iq):500 nA
 • струја - снабдување (макс):1.8 µA
 • псрр:-
 • контролни карактеристики:-
 • заштитни карактеристики:-
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C (TA)
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
 • добавувач уред пакет:TO-92-3
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LM120H-5.0

LM120H-5.0

Texas Instruments

IC REG LINEAR -5V 1.5A TO39-3

На залиха: 5.132

$21.43000

ADP166ACBZ-2.3-R7

ADP166ACBZ-2.3-R7

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LINEAR 2.3V 150MA 4WLCSP

На залиха: 212.765

$0.47000

S-1333A26-M5T1U3

S-1333A26-M5T1U3

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.6V 300MA SOT23-5

На залиха: 116.279

$0.86000

BD35222EFV-E2

BD35222EFV-E2

ROHM Semiconductor

IC REG LINEAR 1.5V 4A 20HTSSOP

На залиха: 48.245

$2.28000

LM9036MM-5.0/NOPB

LM9036MM-5.0/NOPB

Texas Instruments

IC REG LINEAR 5V 50MA 8VSSOP

На залиха: 108.695

$0.92000

REG1117/2K5

REG1117/2K5

Texas Instruments

IC REG LIN POS ADJ 800MA SOT223

На залиха: 51.886

$2.12000

S-1112B28MC-L6NTFG

S-1112B28MC-L6NTFG

ABLIC U.S.A. Inc.

IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5

На залиха: 299.823

$0.33353

TPS730285DBVTG4

TPS730285DBVTG4

Texas Instruments

IC REG LIN 2.85V 200MA SOT23-5

На залиха: 276.816

$0.36125

LT1129IQ-5#TRPBF

LT1129IQ-5#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC REG LINEAR 5V 700MA 5DDPAK

На залиха: 18.995

$7.37000

NCV8170BMX150TCG

NCV8170BMX150TCG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4XDFN

На залиха: 526.953

$0.18977

Категорија на производи

Врв