WhatsApp Icon
510NBA-BBAG

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
510NBA-BBAG
Производителот
Silicon Labs
Опис
XTAL OSC PROG XO CMOS 3.3V 25PPM
Категорија
кристали, осцилатори, резонатори
Семејство
програмабилни осцилатори
На залиха
12501
Листови со податоци онлајн
510NBA-BBAG PDF
 • серија:Si510
 • пакет:Strip
 • статус на дел:Active
 • основен резонатор:Crystal
 • тип:XO (Standard)
 • програмабилен тип:Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
 • достапен опсег на фреквенции:125 MHz ~ 169.999 MHz
 • функција:Enable/Disable
 • излез:CMOS, Dual (Complimentary)
 • напон - напојување:3.3V
 • стабилност на фреквенцијата:±25ppm
 • стабилност на фреквенцијата (вкупно):±50ppm
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • пропусен опсег на распространет спектар:-
 • струја - снабдување (макс):26mA
 • оценки:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:6-SMD, No Lead
 • големина / димензија:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
 • висина - седење (макс):0.050" (1.28mm)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
SG-9101CG-C05SHBAA

SG-9101CG-C05SHBAA

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 24.896

SG-9101CA-C02SHCBC

SG-9101CA-C02SHCBC

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 24.096

SG-9101CE-D15PHCCB

SG-9101CE-D15PHCCB

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD

На залиха: 24.193

CPPLC1-LT0PP

CPPLC1-LT0PP

Cardinal Components

OSC PROG CMOS 3.3V 50PPM STBY

На залиха: 25.390

SG-9101CE-C02SHDCC

SG-9101CE-C02SHDCC

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD

На залиха: 24.193

SG-9101CE-D40PGBAB

SG-9101CE-D40PGBAB

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD

На залиха: 24.193

ASSFLP1-R-C16

ASSFLP1-R-C16

Abracon

XTAL OSC PROG XO CMOS CS 2.5V

На залиха: 25.641

591KB-ADG

591KB-ADG

Silicon Labs

XTAL OSC PROG XO CML 1.8V 25PPM

На залиха: 16.412

SG-9101CA-D10PHABC

SG-9101CA-D10PHABC

Epson

XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD

На залиха: 24.096

510QAB-CBAG

510QAB-CBAG

Silicon Labs

XTAL OSC PROG XO CMOS 2.5V 50PPM

На залиха: 20.766

Категорија на производи

додатоци
218 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p223577/ASEMPLP-ADAPTER-KIT.jpg
кристали
93193 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p206802/8Y48072007.jpg
осцилатори
681343 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p862433/SiT3372AC-4B3-30NH75-000000T.jpg
резонатори
1766 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p847334/CSTNE18M4V53C000R0.jpg
Врв