WhatsApp Icon
750317072

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
750317072
Производителот
Würth Elektronik Midcom
Опис
PUSH-PULL TRANSFORMER TOR5.8/3.1
Категорија
трансформатори
Семејство
преклопен конвертор, smps трансформатори
На залиха
16850
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:MID-PPTI
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип:For DC/DC Converters
 • апликации:Forward, Push-Pull Converters
 • наменет чипсет:-
 • производител на чипсет:Texas Instruments
 • напон - примарен:5V
 • напон - помошен:-
 • напон - изолација:2500Vrms
 • индуктивност @ фреквенција:200µH @ 10kHz
 • фреквенција:420kHz
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.450" L x 0.327" W (11.43mm x 8.30mm)
 • висина - седење (макс):0.165" (4.20mm)
 • отпечаток:0.581" L x 0.327" W (14.75mm x 8.30mm)
 • стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
7491199332

7491199332

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK POE 35UH SMD

На залиха: 23.049

750811041

750811041

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK ON NCP1014

На залиха: 16.666

VPH2-1600-R

VPH2-1600-R

PowerStor (Eaton)

PULSE XFMR 160UH SMD

На залиха: 19.125

VP4-0860-R

VP4-0860-R

PowerStor (Eaton)

PULSE XFMR 87UH SMD

На залиха: 16.216

750311607

750311607

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK LT3748 14UH SMD

На залиха: 10.000

749119150

749119150

Würth Elektronik Midcom

WE-POE POWER OVER ETHERNET TRANS

На залиха: 20.900

VPH4-0047-R

VPH4-0047-R

PowerStor (Eaton)

PULSE XFMR 7.94UH SMD

На залиха: 16.629

PA3965.002NL

PA3965.002NL

PulseLarsen Antenna

XFRMR FLYBACK7W

На залиха: 42.145

750315894

750315894

Würth Elektronik Midcom

FLYBACK TRANSFORMER ; UI = 110-

На залиха: 24.574

750315038

750315038

Würth Elektronik Midcom

XFRMR ISOL BUCK DC/DC CONV TH

На залиха: 10.901

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв