WhatsApp Icon
VP1-1400-R

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
VP1-1400-R
Производителот
PowerStor (Eaton)
Опис
PULSE XFMR 89.6UH SMD
Категорија
трансформатори
Семејство
преклопен конвертор, smps трансформатори
На залиха
12557
Листови со податоци онлајн
VP1-1400-R PDF
 • серија:VERSA-PAC®
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип:-
 • апликации:-
 • наменет чипсет:-
 • производител на чипсет:-
 • напон - примарен:-
 • напон - помошен:-
 • напон - изолација:-
 • индуктивност @ фреквенција:-
 • фреквенција:-
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.508" L x 0.512" W (12.90mm x 13.00mm)
 • висина - седење (макс):0.244" (6.20mm)
 • отпечаток:-
 • стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
7491199501

7491199501

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK POE 127UH SMD

На залиха: 23.049

750310349

750310349

Würth Elektronik Midcom

TRANS POWER FOR LT3751 SMD

На залиха: 9.090

750813049

750813049

Würth Elektronik Midcom

OFFLINE XFRM WE-UNIT TI LM3447

На залиха: 21.103

PA5130.003NLT

PA5130.003NLT

PulseLarsen Antenna

TRANSFORMER, CM FLYBACK, EP10 PL

На залиха: 35.928

750315835

750315835

Würth Elektronik Midcom

XFRMR FLYBACK DC/DC CONV SMD

На залиха: 34.285

PA3856.005NL

PA3856.005NL

PulseLarsen Antenna

XFMR,FORWARD,EEP13,SMT NPB

На залиха: 35.087

750341142

750341142

Würth Elektronik Midcom

TRANSFORMER PLANAR 70UH SMD

На залиха: 4.649

750312365

750312365

Würth Elektronik Midcom

POE TRANSFORMER WE-POE LT8300

На залиха: 28.776

750311559

750311559

Würth Elektronik Midcom

FLYBACK TRANSFORMER WE-FB LT8300

На залиха: 24.118

750316017

750316017

Würth Elektronik Midcom

PUSH-PULL TRANSFORMER TOR5.8/3.1

На залиха: 32.085

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв