WhatsApp Icon
750311661

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
750311661
Производителот
Würth Elektronik Midcom
Опис
FLYBACK TRANSFORMER WE-FB LT3512
Категорија
трансформатори
Семејство
преклопен конвертор, smps трансформатори
На залиха
19419
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:WE-FB
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип:For DC/DC Converters
 • апликации:Flyback Converters
 • наменет чипсет:LT3512
 • производител на чипсет:Linear Technology
 • напон - примарен:36 ~ 72V
 • напон - помошен:5V @ 20mA
 • напон - изолација:1500Vrms
 • индуктивност @ фреквенција:150µH @ 100kHz
 • фреквенција:190kHz
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):0.420" (10.69mm)
 • отпечаток:0.385" L x 0.360" W (9.78mm x 9.14mm)
 • стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
750313973

750313973

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK LT8301

На залиха: 24.340

750315945

750315945

Würth Elektronik Midcom

FORWARD TRANSFORMER WE-FW

На залиха: 24.096

750318302

750318302

Würth Elektronik Midcom

OFFLINE TRANSFORMER 17W EFD25 TH

На залиха: 19.345

750811145

750811145

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK TPS92210DR 1.2MH

На залиха: 15.654

749196527

749196527

Würth Elektronik Midcom

WE-FLEX FLEXIBLE TRANSFORMER FOR

На залиха: 16.174

ECO2017SEO-D01V017

ECO2017SEO-D01V017

TDK Corporation

INDUCTOR/XFRMR

На залиха: 26.978

750315832

750315832

Würth Elektronik Midcom

FLYBACK TRANSFORMER WE-FB

На залиха: 64.935

750811148

750811148

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK TPS92210DR 430UH

На залиха: 15.654

VPH2-0083-R

VPH2-0083-R

PowerStor (Eaton)

PULSE XFMR 8.3UH SMD

На залиха: 19.125

B82806D0060A050

B82806D0060A050

TDK EPCOS

P300869 EFD20 POE TRANSFORMER

На залиха: 22.530

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв