WhatsApp Icon
PH0815CNL

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
PH0815CNL
Производителот
PulseLarsen Antenna
Опис
XFMR DC/DC CONV SMD
Категорија
трансформатори
Семејство
преклопен конвертор, smps трансформатори
На залиха
19622
Листови со податоци онлајн
PH0815CNL PDF
 • серија:PH08XXCNL
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • тип:For DC/DC Converters
 • апликации:-
 • наменет чипсет:-
 • производител на чипсет:-
 • напон - примарен:-
 • напон - помошен:-
 • напон - изолација:1500Vrms
 • индуктивност @ фреквенција:-
 • фреквенција:200 ~ 700kHz
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.850" L x 0.970" W (21.59mm x 24.65mm)
 • висина - седење (макс):0.388" (9.85mm)
 • отпечаток:0.850" L x 0.970" W (21.59mm x 24.65mm)
 • стил:Planar
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
760871113

760871113

Würth Elektronik Midcom

TRANSFORMER OFFLINE 1.31MH 4000V

На залиха: 17.960

750311715

750311715

Würth Elektronik Midcom

FLYBACK TRANSFORMER WE-FB LT3748

На залиха: 18.939

750871013

750871013

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK NXP STARPLUG 1.8MH

На залиха: 24.181

PA4470.004NLT

PA4470.004NLT

PulseLarsen Antenna

TRANSFORMER FLYBACK DM 1.8W SMT

На залиха: 47.089

750316033

750316033

Würth Elektronik Midcom

PUSH-PULL TRANSFORMER WE-PP

На залиха: 21.666

760895651

760895651

Würth Elektronik Midcom

WE-LLCR RESONANT CONVERTER 500H

На залиха: 6.221

750311992

750311992

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK CY8CLEDAC02 1.2MH

На залиха: 19.783

POE7W3X3.3-R

POE7W3X3.3-R

PowerStor (Eaton)

XFRMF 100UH 7A 0.10A POE/PD

На залиха: 23.423

750813002

750813002

Würth Elektronik Midcom

TRANSFORMER FLYBACK LT3799

На залиха: 10.328

750341134

750341134

Würth Elektronik Midcom

TRANSFORMER PLANAR 70UH SMD

На залиха: 5.693

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв