WhatsApp Icon
750342879

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
750342879
Производителот
Würth Elektronik Midcom
Опис
PUSH-PULL TRANSFORMER WE-PP
Категорија
трансформатори
Семејство
преклопен конвертор, smps трансформатори
На залиха
17460
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:WE-FB, MID-IBTI
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип:For DC/DC Converters
 • апликации:Forward, Push-Pull Converters
 • наменет чипсет:-
 • производител на чипсет:Texas Instruments
 • напон - примарен:5V
 • напон - помошен:-
 • напон - изолација:3750Vrms
 • индуктивност @ фреквенција:50µH @ 100kHz
 • фреквенција:420kHz
 • Работна температура:-40°C ~ 125°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.360" L x 0.315" W (9.14mm x 8.00mm)
 • висина - седење (макс):0.300" (7.62mm)
 • отпечаток:-
 • стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
750313747

750313747

Würth Elektronik Midcom

WE-UNIT OFFLINE TRANSFORMER

На залиха: 27.057

ECO2020SEO-D03V016

ECO2020SEO-D03V016

TDK Corporation

INDUCTOR/XFRMR

На залиха: 26.978

PA5100.002NLT

PA5100.002NLT

PulseLarsen Antenna

TRANSFORMER, FORWARD, EP7 PLUS,

На залиха: 35.928

750315231

750315231

Würth Elektronik Midcom

PUSH-PULL TRANSFORMER

На залиха: 32.000

PA3855.004NLT

PA3855.004NLT

PulseLarsen Antenna

TRANSFORMER FLYBACK 21UH SMD

На залиха: 56.352

750312750

750312750

Würth Elektronik Midcom

TRANSFORMER EP5 SMD

На залиха: 38.855

VP4-0047-R

VP4-0047-R

PowerStor (Eaton)

PULSE XFMR 3.8UH SMD

На залиха: 17.521

750314597

750314597

Würth Elektronik Midcom

XFRMR ISOL BUCK DC/DC CONV SMD

На залиха: 33.613

749196211

749196211

Würth Elektronik Midcom

WE-FLEX FLEXIBLE TRANSFORMER FOR

На залиха: 22.146

750314748

750314748

Würth Elektronik Midcom

FLYBACK TRANSFORMER WE-FB

На залиха: 37.593

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв