WhatsApp Icon
B78304B1031A003

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
B78304B1031A003
Производителот
TDK EPCOS
Опис
XFMR DC/DC CONV SMD
Категорија
трансформатори
Семејство
преклопен конвертор, smps трансформатори
На залиха
13626
Листови со податоци онлајн
B78304B1031A003 PDF
 • серија:B78304B
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип:For DC/DC Converters
 • апликации:-
 • наменет чипсет:-
 • производител на чипсет:-
 • напон - примарен:-
 • напон - помошен:-
 • напон - изолација:500Vrms
 • индуктивност @ фреквенција:1mH @ 10kHz
 • фреквенција:-
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.315" L x 0.276" W (8.00mm x 7.00mm)
 • висина - седење (макс):0.224" (5.70mm)
 • отпечаток:0.315" L x 0.374" W (8.00mm x 9.50mm)
 • стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
PA5131.001NLT

PA5131.001NLT

PulseLarsen Antenna

TRANSFORMER, FORWARD, EP10 PLUS,

На залиха: 35.928

750312558

750312558

Würth Elektronik Midcom

FLYBACK TRANSFORMER WE-FB LT8300

На залиха: 28.776

750316856

750316856

Würth Elektronik Midcom

PUSH-PULL TRANSFORMER TOR5.8/3.1

На залиха: 28.503

750311422

750311422

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK LT3748LT3575 50UH

На залиха: 21.494

750341135

750341135

Würth Elektronik Midcom

TRANSFORMER PLANAR 170UH SMD

На залиха: 6.377

VPH5-0067-R

VPH5-0067-R

PowerStor (Eaton)

PULSE XFMR 9.65UH SMD

На залиха: 15.060

PA5131.005NLT

PA5131.005NLT

PulseLarsen Antenna

TRANSFORMER, FORWARD, EP10 PLUS,

На залиха: 35.928

750313460

750313460

Würth Elektronik Midcom

TRANS FLYBACK LT8302

На залиха: 30.927

ECO2219SEO-D02V016

ECO2219SEO-D02V016

TDK Corporation

INDUCTOR/XFRMR

На залиха: 26.978

B82806D0060A240

B82806D0060A240

TDK EPCOS

P300868 EFD20 POE TRANSFORMER

На залиха: 22.530

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв