WhatsApp Icon
IS600HGDV

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
IS600HGDV
Производителот
Tripp Lite
Опис
ISOLATOR SERIES DUAL-VOLTAGE 115
Категорија
трансформатори
Семејство
изолациски трансформатори и автотрансформатори, чекор нагоре, надолу
На залиха
16598
Листови со податоци онлајн
-
  • серија:-
  • пакет:Bulk
  • статус на дел:Active
  • тип:Isolation, Medical Grade
  • напон - примарен:100V, 125V, 200V, 250V
  • напон - секундарен:115V, 230V
  • моќност (вати):600VA
  • 1-ви конектор:C14
  • 2-ри конектор:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
168H

168H

Hammond Manufacturing

TRANSFR 115V TAPS 85-125V 1.5KVA

На залиха: 564

480:277-375VA-L

480:277-375VA-L

Thomas Research Products

XFRMR 480/277V 375VA STEP-DOWN

На залиха: 3.869

169TS

169TS

Hammond Manufacturing

TRANSFRMR ISOL 115 TO 115V 135VA

На залиха: 1.942

SU20KXFMRT4U

SU20KXFMRT4U

Tripp Lite

STEP-DOWN TRANSFORMER

На залиха: 20

170D

170D

Hammond Manufacturing

TRANSFORMR AUTO 115-230VAC 500VA

На залиха: 1.747

170B

170B

Hammond Manufacturing

TRANSFORMR AUTO 115-230VAC 200VA

На залиха: 2.567

DU-1/2

DU-1/2

Signal Transformer

XFRMR ISO PWR 1/2KVA 2.3/4.6A

На залиха: 663

170

170

Hammond Manufacturing

TRANSFORMER AUTO 115-230VAC 50VA

На залиха: 3.567

N-9MG

N-9MG

Triad Magnetics

AUTOTRANSFORMER NON-ISOL 1250 VA

На залиха: 526

23-13-060-2

23-13-060-2

SolaHD

60VA CVS VOLTAGE REGULATOR

На залиха: 272

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв