WhatsApp Icon
1026C

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
1026C
Производителот
Murata Power Solutions
Опис
PULSE XFMR 1:1:1 6MH
Категорија
трансформатори
Семејство
пулсни трансформатори
На залиха
14007
Листови со податоци онлајн
1026C PDF
 • серија:1000
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • тип трансформатор:General Purpose
 • индуктивност:6mH
 • et (волт-време):285VµS
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:1:1:1
 • тип на монтирање:Through Hole
 • големина / димензија:0.593" L x 0.593" W (15.06mm x 15.06mm)
 • висина - седење (макс):0.640" (16.25mm)
 • Работна температура:0°C ~ 70°C
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
HX5400NL

HX5400NL

PulseLarsen Antenna

XFRMR MODL 4PORT POE GIGABIT

На залиха: 5.424

1082C

1082C

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 100:1 6.1MH

На залиха: 19.337

PA2041NL

PA2041NL

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR IND CM 10 MH 0.2A 1:1

На залиха: 104.058

78615/4JC

78615/4JC

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 1CT:1CT 65UH

На залиха: 73.333

750510185

750510185

Würth Elektronik Midcom

XFRM VX180-IFE6 POTS DAUGHTERBRD

На залиха: 45.267

H1664FNLT

H1664FNLT

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR 1CT:1CT TX 1CT:1CT RX

На залиха: 17.129

HU4103NLT

HU4103NLT

PulseLarsen Antenna

MDL,SIN, DUAL 2.5G POE,1:1,SMT

На залиха: 16.786

78601/1MC

78601/1MC

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 1:1 2MH

На залиха: 70.063

37541

37541

TRANSF OCTAL T1/E1 1:2CT SMD

На залиха: 28.708

GDE25-5

GDE25-5

Triad Magnetics

TRANSF .875 OHM SINGL GATE DRIVE

На залиха: 9.712

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв