WhatsApp Icon
B8802NL

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
B8802NL
Производителот
PulseLarsen Antenna
Опис
PULSE XFMR ADSL/VDSL2
Категорија
трансформатори
Семејство
пулсни трансформатори
На залиха
12319
Листови со податоци онлајн
B8802NL PDF
 • серија:SmartER Splitter™
 • пакет:Tray
 • статус на дел:Active
 • тип трансформатор:ADSL, VDSL
 • индуктивност:-
 • et (волт-време):-
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • големина / димензија:0.681" L x 0.512" W (17.30mm x 13.00mm)
 • висина - седење (макс):0.551" (14.00mm)
 • Работна температура:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
IT253

IT253

Schaffner EMC, Inc.

XFRMR PULSE 1:1:1 DL 1.1MH .25A

На залиха: 20.634

PE-65948NL

PE-65948NL

PulseLarsen Antenna

XFRMR 1CT:1CT FOR ECHELON/NEURON

На залиха: 22.727

74930000

74930000

Würth Elektronik Midcom

XFRMR 1:1 350UH SUPER TINY SMD

На залиха: 91.666

Q1553-83

Q1553-83

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER PBC

На залиха: 2.550

IT143

IT143

Schaffner EMC, Inc.

XFRMR PULSE 1:1:1 DL 15MH .025A

На залиха: 16.431

H1174FNLT

H1174FNLT

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR 1CT:1CT TX 1CT:1CT RX

На залиха: 10.426

78604/4MC

78604/4MC

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 2:1 67UH

На залиха: 73.333

SM91072AL-E

SM91072AL-E

J.W. Miller / Bourns

XFMR LAN 10/100 BASE-T 1:1 350UH

На залиха: 28.571

HM1237NLT

HM1237NLT

PulseLarsen Antenna

MDL, DUAL, XFMR-CMC, 1:1, 3.2KV,

На залиха: 30.188

1016C

1016C

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 1:1 3MH

На залиха: 25.316

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв