WhatsApp Icon
T1212NLT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
T1212NLT
Производителот
PulseLarsen Antenna
Опис
XFRMR 1CT:1CT/1CT:2CT 1.20MH SMD
Категорија
трансформатори
Семејство
пулсни трансформатори
На залиха
12830
Листови со податоци онлајн
T1212NLT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • тип трансформатор:T1/E1 (Quad)
 • индуктивност:1.2mH
 • et (волт-време):-
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:1CT:1CT, 1CT:2CT
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.675" L x 0.456" W (17.15mm x 11.58mm)
 • висина - седење (макс):0.340" (8.64mm)
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
T1090NL

T1090NL

PulseLarsen Antenna

TRANSFORMER TELECOM DUAL T1/E2

На залиха: 39.739

HX1188NLT

HX1188NLT

PulseLarsen Antenna

XFRMR MAGNETIC 1PORT 1:1 10/100

На залиха: 23.853

23Z91SMNL-T

23Z91SMNL-T

PulseLarsen Antenna

XFRMR AUI ETHERNET LAN 16SOIC

На залиха: 44.070

G508

G508

Tamura

TRANSFORMER 2.0MH 1CT:1CT PULSE

На залиха: 9.856

PE-68877NLT

PE-68877NLT

PulseLarsen Antenna

XFRMR 1CT:1CT/1CT:2CT 1.2/1.2MH

На залиха: 25.673

XFBMC29A-BA09-A

XFBMC29A-BA09-A

XFMRS

XFMR BATT MGMT AEC-Q200

На залиха: 26.000

H4807CG

H4807CG

Mentech Technology USA Inc.

QUAD LAN XFMR 10/100 BASE-T

На залиха: 7.927

78604/8JC-R

78604/8JC-R

Murata Power Solutions

PULSE XFMR 2:1 850UH

На залиха: 88.709

PE-65728NL

PE-65728NL

PulseLarsen Antenna

TRANSFMR AUI ETHERNET LAN 16SOIC

На залиха: 27.777

YLTH24707T

YLTH24707T

Trigon Components

PULSE TRANSFORMER LAN 2.5G/5G

На залиха: 55.000

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв