WhatsApp Icon
78602/3MC

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
78602/3MC
Производителот
Murata Power Solutions
Опис
PULSE XFMR 1:1:1 200UH
Категорија
трансформатори
Семејство
пулсни трансформатори
На залиха
17759
Листови со податоци онлајн
78602/3MC PDF
 • серија:786
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Not For New Designs
 • тип трансформатор:General Purpose
 • индуктивност:200µH
 • et (волт-време):6VµS
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:1:1:1
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • големина / димензија:0.375" L x 0.354" W (9.52mm x 9.00mm)
 • висина - седење (макс):0.250" (6.35mm)
 • Работна температура:0°C ~ 70°C
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
PE-65968NLT

PE-65968NLT

PulseLarsen Antenna

XFRMR T3/DS3/E3/STS-1 1:2CT SMD

На залиха: 24.163

HX5084FNLT

HX5084FNLT

PulseLarsen Antenna

MOD MAGNETIC 1PORT 1000BASE-T

На залиха: 20.000

750313723

750313723

Würth Elektronik Midcom

PWR XFMR 1:1 GATE-DRIVE 700UH

На залиха: 67.901

H1012NL

H1012NL

PulseLarsen Antenna

MODULE TRANSFMR SNGL LAN 16P SMD

На залиха: 22.530

P5009NL

P5009NL

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR 1:0.1:0.1

На залиха: 38.596

ALAN-102-T

ALAN-102-T

Abracon

PULSE XFMR 1CT:1CT 350UH

На залиха: 46.059

DA102C

DA102C

Murata Power Solutions

DIGITAL AUDIO TX 1:1 3MH DIP

На залиха: 70.063

X-1596NL

X-1596NL

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER RPB

На залиха: 5.335

PA2053NLT

PA2053NLT

PulseLarsen Antenna

PULSE XFMR 292UH

На залиха: 38.265

R5003NL

R5003NL

PulseR (iNRCORE

XFRMR ETHERNET MOD IND 1000B-T

На залиха: 10.357

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв