WhatsApp Icon
ZS1052(H)

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
ZS1052(H)
Производителот
Excelitas Technologies
Опис
TRIGGER COIL
Категорија
трансформатори
Семејство
специјални трансформатори
На залиха
10809
Листови со податоци онлајн
-
  • серија:-
  • пакет:Bulk
  • статус на дел:Active
  • индуктивност:20 µH
  • за употреба со/поврзани производи:Xenon Flash
  • тип на монтирање:Through Hole
  • големина / димензија:0.315" L x 0.630" W (8.00mm x 16.00mm)
  • висина - седење (макс):0.315" (8.00mm)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
PH9084.011NLT

PH9084.011NLT

PulseLarsen Antenna

XFMR GATE-DR 1CT:1CT SM NPB

На залиха: 45.833

21033812410

21033812410

HARTING

M12 TRANSF. 10/100BASE-T D STR

На залиха: 5.099

PE-8270NL

PE-8270NL

PulseLarsen Antenna

TRANSFORMER

На залиха: 41.198

PH9384.083NLT

PH9384.083NLT

PulseLarsen Antenna

XFMR GATE-DR 8CT:3CT SM NPB

На залиха: 44.715

782485/55C

782485/55C

Murata Power Solutions

XFRMR 1:1.5 T/H ADM2485 ANLG DEV

На залиха: 52.380

LM-NP-1002L

LM-NP-1002L

J.W. Miller / Bourns

TRANSFORMER LINE MATCHING

На залиха: 17.500

SM-LP-5002

SM-LP-5002

J.W. Miller / Bourns

TRANSFORMBER LINE MATCHING SMD

На залиха: 36.789

37521TR

37521TR

TRANSFORMER GLBSPN HDSL EP13 SMD

На залиха: 62.146

78253/35MVC

78253/35MVC

Murata Power Solutions

MAX 253 TX 4KVDC 3.3V IN 5V OUT

На залиха: 34.985

78250VC

78250VC

Murata Power Solutions

XFRMR MAX250 4KVDC 2.5 MH DIP

На залиха: 34.985

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв