WhatsApp Icon
IF-10-30

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
IF-10-30
Производителот
Signal Transformer
Опис
PWR XFMR SEMI-TORO 10VA TH
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
10436
Листови со податоци онлајн
IF-10-30 PDF
 • серија:IF
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип:Semi-Toroidal
 • напон - примарен:115V, 230V
 • напон - секундарно (цело оптоварување):Parallel 15V, Series 30V
 • струја - излез (макс):Parallel 670mA, Series 335mA
 • примарни намотки:Dual
 • секундарна намотка(и):Dual
 • централна чешма:No
 • моќност - макс:10VA
 • тип на монтирање:Through Hole
 • стил на завршување:PC Pin
 • големина / димензија:67.60mm L x 57.00mm W
 • висина - седење (макс):22.60mm
 • напон - изолација:4000Vrms
 • Тежина:0.64 lb (290.3 g)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
183E20

183E20

Hammond Manufacturing

XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE

На залиха: 8.994

187C12

187C12

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 12.6VA CHAS

На залиха: 8.863

182S30

182S30

Hammond Manufacturing

PWR XFMR TORO 625VA CHAS MT

На залиха: 759

TCT50-10E07AB

TCT50-10E07AB

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 50VA CHAS MT

На залиха: 5.866

VPM48-5200

VPM48-5200

Triad Magnetics

PWR XFMR TORO 250VA CHAS MT

На залиха: 1.092

AHI01016

AHI01016

Zettler Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 10VA TH

На залиха: 24.528

24-500-LPI

24-500-LPI

Signal Transformer

PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH

На залиха: 6.296

TCT40-09E07AB-B

TCT40-09E07AB-B

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 40VA CHAS MT

На залиха: 7.092

PL2.5-20-130B

PL2.5-20-130B

Tamura

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

На залиха: 15.923

A41-175-20L

A41-175-20L

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 175VA CHAS MT

На залиха: 3.731

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв