WhatsApp Icon
FS24-250

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
FS24-250
Производителот
Triad Magnetics
Опис
PWR XFMR LAMINATED 6VA TH
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
12458
Листови со податоци онлајн
FS24-250 PDF
 • серија:Split Pack™
 • пакет:Box
 • статус на дел:Active
 • тип:Laminated Core
 • напон - примарен:115V, 230V
 • напон - секундарно (цело оптоварување):Parallel 12V, Series 24V
 • струја - излез (макс):Parallel 500mA, Series 250mA
 • примарни намотки:Dual
 • секундарна намотка(и):Dual
 • централна чешма:No
 • моќност - макс:6VA
 • тип на монтирање:Through Hole
 • стил на завршување:PC Pin
 • големина / димензија:41.28mm L x 33.32mm W
 • висина - седење (макс):33.32mm
 • напон - изолација:2500Vrms
 • Тежина:0.44 lb (199.58 g)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
A41-25-12L

A41-25-12L

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 25VA CHAS MT

На залиха: 9.520

VPL28-350

VPL28-350

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 10.0VA CHAS

На залиха: 8.821

F-56X

F-56X

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 71VA CHAS MT

На залиха: 5.882

ST-7-28

ST-7-28

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 36VA TH

На залиха: 6.740

FD7-120

FD7-120

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 56VA CHAS MT

На залиха: 5.801

ADH20028

ADH20028

Zettler Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 1.1VA TH

На залиха: 37.931

241-6-20

241-6-20

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT

На залиха: 7.596

182T30

182T30

Hammond Manufacturing

PWR XFMR TORO 750VA CHAS MT

На залиха: 783

VPS24-7300-B

VPS24-7300-B

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 175VA CHAS MT

На залиха: 3.418

164J16

164J16

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 36VA TH

На залиха: 5.771

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв