WhatsApp Icon
ECO-330-48

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
ECO-330-48
Производителот
Signal Transformer
Опис
PWR XFMR LAMINATED 330VA CHAS MT
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
17702
Листови со податоци онлајн
ECO-330-48 PDF
 • серија:EcoTran
 • пакет:Box
 • статус на дел:Active
 • тип:Laminated Core
 • напон - примарен:115V, 230V
 • напон - секундарно (цело оптоварување):Parallel 24V, Series 48V
 • струја - излез (макс):Parallel 13.7A, Series 6.8A
 • примарни намотки:Dual
 • секундарна намотка(и):Dual
 • централна чешма:No
 • моќност - макс:330VA
 • тип на монтирање:Chassis Mount
 • стил на завршување:Terminal Block
 • големина / димензија:126.00mm L x 136.00mm W
 • висина - седење (макс):114.30mm
 • напон - изолација:4000Vrms
 • Тежина:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
70051K

70051K

Talema

XFRMR TOROIDAL 15VA THRU HOLE

На залиха: 5.018

F-361U

F-361U

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 108VA CHAS MT

На залиха: 3.186

166L24

166L24

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 48VA CHAS MT

На залиха: 4.519

370DX

370DX

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 86VA CHAS MT

На залиха: 1.544

VPS28-1500

VPS28-1500

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT

На залиха: 5.738

160F12

160F12

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 1.2VA TH

На залиха: 9.963

PC-24-180

PC-24-180

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 4.4VA TH

На залиха: 15.690

166R12

166R12

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 100.8VA CHAS

На залиха: 2.560

266G14

266G14

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 7VA CHAS MT

На залиха: 3.942

R8201NLT

R8201NLT

PulseR (iNRCORE

TRANSFORMER PLANAR 216UH

На залиха: 18.353

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв