WhatsApp Icon
R8242NLT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
R8242NLT
Производителот
PulseR (iNRCORE
Опис
TRANSFORMER PLANAR 54UH
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
19748
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • тип:Planar
 • напон - примарен:-
 • напон - секундарно (цело оптоварување):-
 • струја - излез (макс):-
 • примарни намотки:Dual
 • секундарна намотка(и):Dual, Multiple Taps
 • централна чешма:Yes
 • моќност - макс:250W
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • стил на завршување:Solder, Quick Connect
 • големина / димензија:29.46mm L x 25.40mm W
 • висина - седење (макс):9.10mm
 • напон - изолација:1750VDC
 • Тежина:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
VPT12-20800

VPT12-20800

Triad Magnetics

PWR XFMR TORO 250VA CHAS MT

На залиха: 2.087

XF-00225-2030

XF-00225-2030

Amgis

PWR XFMR TORO 225VA CHAS MT

На залиха: 900

164E36

164E36

Hammond Manufacturing

XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE

На залиха: 9.377

FP20-300

FP20-300

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 6VA TH

На залиха: 9.450

PL56-16-130B

PL56-16-130B

Tamura

PWR XFMR LAMINATED 56VA TH

На залиха: 4.602

IF-10-16

IF-10-16

Signal Transformer

PWR XFMR SEMI-TORO 10VA TH

На залиха: 6.881

376XP

376XP

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 157VA CHAS MT

На залиха: 307

DP-241-6-28

DP-241-6-28

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT

На залиха: 6.849

187B56

187B56

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 6.16VA CHAS

На залиха: 9.674

166F12B

166F12B

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 3.6VA CHAS MT

На залиха: 9.581

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв