WhatsApp Icon
ST-3-28

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
ST-3-28
Производителот
Signal Transformer
Опис
PWR XFMR LAMINATED 2.4VA TH
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
17265
Листови со податоци онлајн
ST-3-28 PDF
 • серија:ST
 • пакет:Box
 • статус на дел:Active
 • тип:Laminated Core
 • напон - примарен:115V
 • напон - секундарно (цело оптоварување):Parallel 14V, Series 28V
 • струја - излез (макс):Parallel 170mA, Series 85mA
 • примарни намотки:Single
 • секундарна намотка(и):Dual
 • централна чешма:No
 • моќност - макс:2.4VA
 • тип на монтирање:Through Hole
 • стил на завршување:PC Pin
 • големина / димензија:34.90mm L x 28.60mm W
 • висина - седење (макс):30.80mm
 • напон - изолација:2500Vrms
 • Тежина:0.25 lb (113.4 g)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
LP-12-1900

LP-12-1900

Signal Transformer

PWR XFMR SEMI-TORO 24VA TH

На залиха: 6.508

3FD-248

3FD-248

Tamura

PWR XFMR LAMINATED 1.1VA TH

На залиха: 23.339

261C6

261C6

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 17.5VA CHAS

На залиха: 2.555

187D56

187D56

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT

На залиха: 6.866

DPC-40-250

DPC-40-250

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 10VA TH

На залиха: 9.243

VPP10-500

VPP10-500

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 5VA TH

На залиха: 17.654

161G16

161G16

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 10VA TH

На залиха: 8.040

166C24

166C24

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 2.04VA CHAS

На залиха: 9.581

F36-65

F36-65

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

На залиха: 19.047

227H

227H

Hammond Manufacturing

PWR XFMR SEMI-TORO 5VA TH

На залиха: 1.725

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв