WhatsApp Icon
R8245NL

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
R8245NL
Производителот
PulseR (iNRCORE
Опис
TRANSFORMER PLANAR 165UH
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
12740
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:-
 • пакет:Tube
 • статус на дел:Active
 • тип:Planar
 • напон - примарен:-
 • напон - секундарно (цело оптоварување):-
 • струја - излез (макс):-
 • примарни намотки:Dual
 • секундарна намотка(и):Dual, Multiple Taps
 • централна чешма:Yes
 • моќност - макс:250W
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • стил на завршување:Solder, Quick Connect
 • големина / димензија:29.46mm L x 25.40mm W
 • висина - седење (макс):9.10mm
 • напон - изолација:1750VDC
 • Тежина:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
VPT18-5560

VPT18-5560

Triad Magnetics

PWR XFMR TORO 100VA CHAS MT

На залиха: 2.960

186D16

186D16

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 32VA CHAS MT

На залиха: 5.891

VPM48-20830

VPM48-20830

Triad Magnetics

PWR XFMR TORO 1000VA CHAS MT

На залиха: 612

241-3-16

241-3-16

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 2.4VA CHAS MT

На залиха: 22.791

AHI02520

AHI02520

Zettler Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH

На залиха: 30.379

TCT50-01E07AB

TCT50-01E07AB

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 50VA CHAS MT

На залиха: 5.866

ECO-450-24

ECO-450-24

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 450VA CHAS MT

На залиха: 875

DST-7-10

DST-7-10

Signal Transformer

PWR XFMR LAMINATED 36VA TH

На залиха: 6.417

182N9

182N9

Hammond Manufacturing

PWR XFMR TORO 80VA CHAS MT

На залиха: 2.022

AH30010

AH30010

Zettler Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 2.4VA TH

На залиха: 37.288

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв