WhatsApp Icon
ST-7-56

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
ST-7-56
Производителот
Signal Transformer
Опис
PWR XFMR LAMINATED 36VA TH
Категорија
трансформатори
Семејство
енергетски трансформатори
На залиха
19220
Листови со податоци онлајн
ST-7-56 PDF
 • серија:ST
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • тип:Laminated Core
 • напон - примарен:115V
 • напон - секундарно (цело оптоварување):Parallel 28V, Series 56V
 • струја - излез (макс):Parallel 1.3A, Series 650mA
 • примарни намотки:Single
 • секундарна намотка(и):Dual
 • централна чешма:No
 • моќност - макс:36VA
 • тип на монтирање:Through Hole
 • стил на завршување:PC Pin
 • големина / димензија:66.70mm L x 55.50mm W
 • висина - седење (макс):40.40mm
 • напон - изолација:2500Vrms
 • Тежина:1.1 lbs (499 g)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
FS16-150-C2

FS16-150-C2

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 2.4VA TH

На залиха: 22.767

186B10

186B10

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 6VA CHAS MT

На залиха: 8.403

LP-12-900

LP-12-900

Signal Transformer

PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH

На залиха: 10.580

FP30-200-B

FP30-200-B

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 6VA TH

На залиха: 18.821

183F20

183F20

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 5VA TH

На залиха: 8.560

266GD24

266GD24

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 16.8VA CHAS

На залиха: 3.225

70055K

70055K

Talema

XFRMR TOROIDAL 15VA THRU HOLE

На залиха: 4.921

VPS36-700-B

VPS36-700-B

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 25VA CHAS MT

На залиха: 10.918

VPL26-930

VPL26-930

Triad Magnetics

PWR XFMR LAMINATED 25.0VA CHAS

На залиха: 6.849

162J36

162J36

Hammond Manufacturing

PWR XFMR LAMINATED 36VA TH

На залиха: 5.450

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв