WhatsApp Icon
CR8420-1000-PCB

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
CR8420-1000-PCB
Производителот
CR Magnetics, Inc.
Опис
CURR SENSE XFMR IN-LINE
Категорија
трансформатори
Семејство
трансформатори за струјно сетило
На залиха
10864
Листови со податоци онлајн
CR8420-1000-PCB PDF
  • серија:CR8400
  • пакет:Bulk
  • статус на дел:Active
  • фреквентен опсег:20Hz ~ 1kHz
  • тип:Non-Invasive (Solid Core)
  • тековен рејтинг (ампери):-
  • индуктивност:Free Hanging (In-Line)
  • et (волт-време):1.417" L x 1.181" W (36.00mm x 30.00mm)
  • сооднос на вртења - основно: секундарно:0.362" (9.20mm)
  • Моментален однос:Wire Leads
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
2277048

2277048

Phoenix Contact

CURR SENSE XFMR 250A DIN RAIL

На залиха: 3.033

101990063

101990063

Seeed

CURR SENSE XFMR 50A CHAS MNT

На залиха: 19.886

AX-0750

AX-0750

Talema

CURR SENSE XFMR 7.5A T/H

На залиха: 41.943

AZ-1000

AZ-1000

Talema

CURR SENSE XFMR 1000:1 50A SMD

На залиха: 33.973

ART-B22-D125

ART-B22-D125

LEM USA, Inc.

CURR SENSE XFMR FLEXIBLE COIL

На залиха: 1.068

PE-67100NL

PE-67100NL

PulseLarsen Antenna

CURR SENSE XFMR 37A T/H

На залиха: 26.000

ART-B22-D175

ART-B22-D175

LEM USA, Inc.

CURR SENSE XFMR FLEXIBLE COIL

На залиха: 1.012

CR8348-1000

CR8348-1000

CR Magnetics, Inc.

CURR SENSE XFMR 20A T/H

На залиха: 10.476

CTD1X1005AXXX

CTD1X1005AXXX

Carlo Gavazzi

CURRENT TRANSFORMER 100A

На залиха: 2.241

7201

7201

J.W. Miller / Bourns

SENSOR CURRENT 10A UNI TH

На залиха: 103.773

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв